Pracownik logistyki w Nijkerk

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau VMBO
  • Dienstverband Langere tijd
  • Standplaats Nijkerk
  • Vacaturenummer PR073936

Over de functie

Opis oferty:
Liczba miejsc pracy: 1
Miejsce pracy: Nijkerk
Stawka godzinowa: 11,36 plus dodatki zmianowe zgodnie z Kodeksem Pracy obowiazujecym u klienta
Liczba godzin tygodniowo: 40
Mozliwosc nadgodzin: Tak, okazjonalnie
Praca na zmiany: Tak - dodatek zmianowy powyzej 8 przepracowanych w ciagu dnia godzin 130 %
Okres zatrudnienia: Oferta dlugoterminowa, wieloletnia
Znajomosc jezykow obcych: Tak, angielski komunikatywny
Zakwaterowanie: Wlasne lub Abeos*
Transport: Wlasny lub Abeos*
Ubezpieczenie zdrowotne: Wlasne lub Holland Zorg
Rozpoczecie pracy: nabor trwa

Functie eisen

Wymagane jest doswiadczenie w sektorze logistycznym, plynna znajomsc jezyka angielskiego i prawo jazdy oraz dostepnosc do pracy na dlugi okres czasu.

Over het bedrijf

Ogolnie firma Muller jest wiodacym dostawca uslug logistycznych w zakresie magazynowania i chlodzenia oraz przechowywania produktow spozywczych.
Zywnosc jest dostarczana codziennie w warunkach klimatyzowanych z wielu lokalizacji do wszystkich sprzedawcow detalicznych, hurtownikoww i kanalow gastronomicznych,
W ramach rozleglej sieci dystrybucji w krajach Beneluxu.

Wat wij bieden

Zapewniamy:
- wynagrodzenie zgodne z kodeksem pracy wyplacane co tydzien
- dodatek urlopowy i wakacyjny
- znizka podatkowa zwiazana z podwojnymi kosztami utrzymania (ET)
- opieke polskiego koordynatora
- ubezpieczenie poprzez Holland Zorg**

Jestes zainteresowany/a? Zadzwon lub od razu przeslij CV w jezyku angielskim lub niderlandzkim na adres job@abeos.nl

*dodatek do dojazdow 0.16 euro za km, jesli pracownik mieszka dalej niz 10 km od miejsca pracy
**ubezpieczenie w Holland Zorg kosztuje 23,60 euro tygodniowo pracuje. Mozliwe zakwaterowanie na lokacji mieszkalnej ABEOS w malej odleglosci od pracy.

Oferujemy prace na dlugi okres czasu i mila atmosfere w pracy.