Pracownik produkcji (IJsselmuiden)

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Langere tijd
  • Standplaats IJsselmuiden
  • Vacaturenummer PR074714

Over de functie

Praca przy myciu skrzynek po owocach i warzywach. Plastikowe skrzynki
trzeba rozladowac, wymyc I przygotowac do daleszej wysylki. Praca bardzo
prosta i nie wymaga duzej sily fizycznej.

Functie eisen

Prawo jazdy: Mile widziane osoby z prawo jazdy
Jezyk angielski: Poziom A - czyli podstawy jezyka
Jezyk niderlandzki: Nie jest wymagany
Uprawienia: Brak
Doswiadczenie: Nie jest wymagane
Zakwaterowanie: Własne w okolicy lub firmowe
Dojazd do pracy: Transport firmowy lub pracownika

Wat wij bieden

Pracownik otrzymuje dodatek urlopowy i wakacyjny
Holenderska umowa o prace na Fase A
Certyfikowane zakwaterowanie
Ceryfikowana agencja pracy ABU, ktora funkcjonuje od 50 lat na rynku pracy w Holandii
Kazdy pracownik posiada ubezpieczenie w firmie Holland Zorg
Pomoc koordynatora w miejscu pracy, lekarza, szpitalu, etc.
Abeos wyplaca wplaty w systemie cotygodniowym
Szkolenia i kursy, podnoszace kwalifikacje zawodowe