Heftruckdriver

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Langere tijd
  • Standplaats IJsselmuiden
  • Vacaturenummer PR075048

Over de functie

Stanowisko - Heftruckdriver
Miejsce pracy - Ijsselmuiden
Wynagrodzenie - 11,85 euro
Dodatki - Tak
Zmiany -Tak, 2 lub 3 zmiany
Stawki wiekowe - Nie
Dodatkowy opis - Praca dla operatora wozka widlowego w firmie logistycznej, jako wozkowy, pracownik musi dostarczyc nowe produkty na linie produkcyjna, przygotowac towar do wysylki, zaladunek na ciezarowki.
Adres e-mail: job@abeos.nl
Tytul wiadomosci: ALC/IJS - CV w jezyku angielski

Functie eisen

Prawo jazdy - Mile widziane osoby z prawo jazdy
Jezyk angielski - Poziom B - komunikatywny, komunikacja po angielsku w firmie
Jezyk niderlandzki - Nie jest wymagany
Uprawienia - brak
Doswiadczenie - Wymagane jest doswiadczenie.
Zakwaterowanie - Własne w okolicy lub firmowe
Dojazd do pracy - Transport firmowy lub pracownika

Wat wij bieden

Dodatki stale - Pracownik otrzymuje dodatek urlopowy i wakacyjny
Umowa o prace - Holenderska umowa o prace na Fase A
Zakwaterowanie - Certyfikowane zakwaterowanie
Legalnosc pracy - Ceryfikowana agencja pracy ABU
Pewnosc pracy - Abeos funkcjonuje od 50 lat na rynku pracy w Holandii
Ubezpieczenie - Kazdy pracownik posiada ubezpieczenie w firmie Holland Zorg
Jobcoach - Pomoc koordynatora w miejscu pracy, lekarza, szpitalu, etc.
Wynagordzenie - Abeos wyplaca wplaty w systemie cotygodniowym
Rozwoj - Szkolenia i kursy, podnoszace kwalifikacje zawodowe