Pracownik produkcji

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Langere tijd
  • Standplaats Lelystad
  • Vacaturenummer PR075419

Over de functie

Praca na produkcji przy linii produkcyjnej. Firma zajmuje sie produkcja elastycznych opakowan plastikowych.

Adres e-mail: job@abeos.nl
Tytul wiadomosci:DPL/LEL, CV w jezyku angielskim

Stanowisko: Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Lelystad
Wynagrodzenie: 10,00 euro (bez dodatkow)
Dodatki : Tak
Zmiany: Jedna zmiana (07:00 - 17:00)
Stawki wiekowe: Tak

Functie eisen

Prawo jazdy: Nie jest wymagane
Jezyk angielski: Poziom B - komunikatywny, komunikacja w firmie po angielsku
Jezyk niderlandzki: Nie jest wymagany
Uprawienia: -
Doswiadczenie: Nie jest wymagane
Zakwaterowanie: Własne w okolicy lub firmowe
Dojazd do pracy: Transport firmowy lub pracownika

Wat wij bieden

Dodatki stale: Pracownik otrzymuje dodatek urlopowy i wakacyjny
Umowa o prace: Holenderska umowa o prace na Fase A
Zakwaterowanie: Certyfikowane zakwaterowanie
Legalnosc pracy: Ceryfikowana agencja pracy ABU
Pewnosc pracy: Abeos funkcjonuje od 50 lat na rynku pracy w Holandii
Ubezpieczenie: Kazdy pracownik posiada ubezpieczenie w firmie Holland Zorg
Jobcoach: Pomoc koordynatora w miejscu pracy, lekarza, szpitalu, etc.
Wynagordzenie: Abeos wyplaca wplaty w systemie cotygodniowym
Rozwoj: Szkolenia i kursy, podnoszace kwalifikacje zawodowe