Pracownik produkcji / Operator linii produkcyjnej

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Langere tijd
  • Standplaats Hattem
  • Vacaturenummer PR081490

Over de functie

Poszukujemy pracownika, który będzie odpowiedzialny za utrzymanie linii produkcyjnej, produkcje oraz nadzorowaniem nad funkcjonowaniem maszyn i pracownikami. W firmie pracuj się na trzy zmiany rotacyjny, praca jest w pięć dni w tygodniu minimum, czasem również w soboty.
Głównie gałęzią produkcji jest karma dla zwierząt w tym: puszki karmy dla psów i kotów. Do zadań pracownika, będzie też należeć wprowadzanie nowych pracowników.

Jestes zainteresowany/-a, wyslij do nas CV na adres: job@abeos.nl ; w tytule wpisz SAT/OP

Functie eisen

Wymagania:
doświadczenie w pracy na produkcji
znajomość języka angielskiego
prawo jazdy
chęć do pracy na dłuższy okres
zdolności komunikacyjne
zdolności techniczne
dokładność w pracy

Wat wij bieden

Oferujemy:
Umowa o prace na długi okres
Zakwaterowanie i transport do/z pracy
Szkolenia
Wynagrodzenie w systemie cotygodniowym.