Order picker - Heerenveen

Vacature doorsturen

  • Ervaringsniveau MBO
  • Dienstverband Langere tijd
  • Standplaats Heerenveen
  • Vacaturenummer PR082919

Over de functie

Praca w magazynie firmy Lidl jako order picker. Praca w systemie zmianowych dwu zmianowych na roznych dzialach w tym: chlodnia i mrozonki. Praca na bardzo dlugi okres czasu.
Opis stanowiska:
Zbieranie zamówień na hali.
Pakowanie asortymentu zgodnie z zamówieniem.
Przygotowywanie towaru do wysyłk

Zainteresowanych prosimy o wyslanie CV w jezyku angielskim na adres job@abeos.nl z tytulem wiadomosci e-mail: ORP/HEE

Functie eisen

Prawo jazdy
Poziom B - komunikatywny, komunikacja w firmie po angielsku
Mile widziane doswiadczenie jako order picker lub magazynier

Wat wij bieden

Pracownik otrzymuje dodatek urlopowy i wakacyjny
Dodatek funkcyjny
Dodatek zmianowy
Holenderska umowa o prace na Fase A
Pomoc koordynatora w miejscu pracy, lekarza, szpitalu, etc.
Abeos wyplaca wplaty w systemie cotygodniowym
Szkolenia i kursy, podnoszace kwalifikacje zawodowe

Abeos jest ceryfikowana agencja pracy ABU, ktora funkcjonuje od 50 lat na rynku pracy w Holandii.