Abeos Uitzendbureau voor Huissen en omstreken

Als uitzendbureau met een sterke regionale binding vindt Abeos het belangrijk om met fysieke vestigingen aanwezig te zijn. We zijn dichtbij onze kandidaten, medewerkers en opdrachtgevers. De Abeos vestigingen zijn op werkdagen open tussen 08.00 en 17.30. Wil je zeker weten dat je contactpersoon aanwezig is? Bel dan even van tevoren via telefoonnummer 088 - 199 2000.

Onze flexconsultants in Huissen

Direct en persoonlijk contact, dat vinden wij vanzelfsprekend. Kunnen wij je helpen bij het vinden van de juiste baan? Of ben je als werkgever op zoek naar flexibel inzetbare vakkrachten? Neem dan contact op via onderstaande contactgegevens. Onze collega's van Abeos Uitzendbureau in Huissen helpen graag verder.

Patricia Meijer

Flexconsultant
Telefoon 06-53980480 E-mail patricia.meijer@abeos.nl

Roel Remers

Flexconsultant
Telefoon 06-53632610 E-mail roel.remers@abeos.nl

Abeos Cross Border Services in Huissen

Vele opdrachtgevers in de tuinbouw, food en logistiek vertrouwen op de inzet van flexibele, hardwerkende, EU medewerkers. Wilt u meer weten over de mogelijkheden? Neem dan contact op via onderstaande contactgegevens.

Jan Meurs

Manager CBS
Telefoon 06-55191481 E-mail jan.meurs@abeos.nl

Claudia Pruijn

Flexconsultant CBS
Telefoon 06-53980891 E-mail claudia.pruijn@abeos.nl

Marta Tyc

Flexconsultant CBS
Telefoon 06-12983116 E-mail marta.tyc@abeos.nl

Tonnie Neijenhuis

Flexconsultant CBS
Telefoon 06-55191461 E-mail tonnie.neijenhuis@abeos.nl